Płyn do chłodnicy Frox 5L G12 – kanister 35st - Sklep, cena

Płyn do chłodnicy jest niezbędnym elementem wpływającym na sprawną pracę silnika. W wyniku jego zastosowania możliwe staje się utrzymanie odpowiednich warunków panujących pod maską pojazdu. Działanie płynu opiera się na odbieraniu energii cieplnej z silnika powstającej podczas jazdy, a następnie przenoszenie jej do chłodnicy. Dzięki temu nie dochodzi do przegrzania silnika oraz nieprawidłowego działania. Jest to ważny element, bez którego sprawna i skuteczna praca pojazdu nie byłaby możliwa.
płyn do chłodnicy g12

Płyn chłodniczy 5l G12 Frox - czym się cechuje?

Oferowany w sklepie Darchem płyn chłodniczy 5l G12 Frox wyróżnia się wysoką jakością oraz skutecznym działaniem, które chwalone jest przez jego użytkowników. W wyniku zawartości glikolu środek w skuteczny sposób chroni układ. Dzięki temu silnik nie zamarza nawet wtedy, kiedy temperatura sięga -35 stopni. Dodatkowym atutem produktu jest brak w jego składzie krzemianów, które mogą wytrącać się oraz osiadać na różnych elementach układu. Jest to niezawodny środek, który warto mieć w wyposażeniu swojego garażu, aby móc skutecznie chronić swój pojazd.

Korzyści stosowania płynu do chłodnic Frox G12

Stosowanie płynu do chłodnic Frox G12 niesie za sobą wiele korzyści, o których warto wiedzieć decydując się na zakup preparatu. Przede wszystkim stanowi on skuteczną ochronę przed wszelkiego rodzaju osadami bądź kamieniem. Dodatkową jego zaletą jest także zapobieganie korodowaniu elementów układu chłodniczego wykonanych ze stopów aluminium. W sklepie Darchem znajduje się szeroka oferta najlepszych produktów, takich jak płyn chłodniczy Frox, który wpływa pozytywnie na silnik nie stanowiąc żadnego zagrożenia dla elementów chłodnicy.

Płyn chłodniczy 5l G12 marki Frox - cena

Znajdujący się w asortymencie sklepu Darchem płyn do chłodnic Frox oprócz wysokiej jakości posiada również atrakcyjną i konkurencyjną cenę. Została ona ustalona z uwzględnieniem potrzeb oraz oczekiwań klientów, co wpływa na zwiększenie ich zadowolenia. Poziom ceny produktu Frox jest ważnym elementem wpływającym na decyzje zakupowe konsumentów, co jest bardzo ważnym aspektem dla pracowników oraz właściciela firmy. Płyn chłodniczy Frox będzie doskonałym wyborem, który przyczyni się do zachowania odpowiedniego stanu pojazdu przez długi czas.

Frox płyn do chłodnicy 5l G12 kanister 35st - sklep

Sklep Darchem działa od wielu lat, dzięki czemu zdobył cenne doświadczenie pozwalające zarówno na poznanie rynku, jak i potrzeb oraz oczekiwań korzystających jego asortymentu klientów. Profesjonalne produkty o wysokiej jakości to tylko niektóre z zalet sklepu Darchem. Dostępny na jego stronie internetowej płyn do chłodnic Frox G12 jest niesamowitym rozwiązaniem, które pozwoli na sprawne działanie Twojego samochodu przez wiele następnych lat. Ze względu na dużą wydajność oraz 5-litrową pojemność zakup produktu jest niezwykle opłacalny i wystarczy na długi czas.